مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه فروش پودر لباسشویی قصر

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه پودر قصر اینجاستتاریخ و تمدن استان یزدمحصولات  کارخانه پودر لباسشویی قصرپودر لباسشویی دستی فلهبازارهای فروش پودر لباسشویی قصرسفارش پودر لباسشویی قصر
از معروف ترین برند های تجاری تولید پودر لباسشویی در ایران می توان به برند خوش نام قصر اشاره نمود که توسط کارخانه تولید پودر لباسشویی قصر در استان یزد تولید و عرضه می شود. این کارخانه در استان یزد واقع شده است و از سال ۱۳۸۵  و مهر ماه آن سال کار تولید خود را شروع نموده است. آیا قصد این را دارید که با این کارخانه بیشتر آشنا شده و محصول تولید این کارخانه را بیشتر و بهتر بشناسید میتوانید این مقاله را تا انتها مطالعه فرمائید.

کارخانه پودر قصر اینجاست

کارخانه پودر لباسشویی قصر همانطور که در بالا اشاره شد در استان یزد و شهر یزد واقع شده است.در مدت حدود ۱۴ سالی که از زمان تاسیس این کارخانه سپری شده است این کارخانه در این مدت کوتاه با توجه به کیفیت داخا پاکت های پودر خود کالای تولیدی و درج کامل مشخصات و مندرجات روی کالا و مهمتر از همه قدرت بالای محصول در نگاه کمی و کیفی رتبه خوبی را در بین برند های تولید کننده پودر های لباسشویی کسب نموده که باعث فروش داخلی فراوان و تقاضاهای روزافزون صادرات به کشورهای همجوار نشان از این امر موفقیت دارد که این امر محقق نشده است مگر با مدیریت کارآمد و برنامه ریزی دقیق و خط تولید مدرن و نیروی انسانی باتجربه، همه موارد مذکور این کارخانه را در سطح بالای تولیدی های شوینده در ایران قرار داده است و باعث پیشرفت شده است.

تاریخ و تمدن استان یزد

این استان و شهر از گذرگاه‌های مهم در دوره‌های تاریخی بوده است. این منطقه از ایران در دوره با شکوه سلسله هخامنشیان از راه‌های قدیمی و مهم موسسه‌های راهداری، مراکز پستی و چاپاری بوده‌ است.

قرار داشتن آثار تاریخی و کهن از جمله مهر و آناهیتا، ایساتیس و هخامنشی و زندان اسکندر و برج و بارو و کهن درهای بزرگ و عظیم و پناهگاه‌های متعدد و موبدان و سران ساسانی بوده‌ است.

استان یزد یکی از استان‌های ایران به مرکزیت شهر یزد است. این شهر تا سال ۱۳۴۸ زیر مجموعه استان اصفهان بوده که در ان سال از اصفهان جدا و فرمانداری یزد تاسیس و استان مجزای یزد ایجاد شد.

استان یزد با استان های اصفهان، خراسان جنوبی، فارس و کرمان هم مرز و همسایه می باشد . میشود گفت که شهر یزد در مرکز ایران قرار گرفته است .

نخستی شهری که به لحاظ بافت تاریخی و قدیمی در سازمان جهانی یونسکو ثبت جهانی شد شهر زیبای یزد بود .

محصولات  کارخانه پودر لباسشویی قصر

این شرکت تولیدی بیشتر زوم و نگاه خود را تمرکز برای تکنولوژی تولید پودر لباسشویی دستی نموده است تا بتواند با نگاهی دقیق و کارشناسی و ترکیبات عالی و مواد غیر حساسیت زا در نهایت محصولی تولید شود که بتواند در بازار رقابت حرفی برای گفتن داشته باشد که این مهم تا حدود زیادی محقق و عملی شده است و از نشانه های آن تقاضای زیاد برای خرید این محصول است.

  1. پودر لباسشویی دستی ۵۰۰ گرم قصر
  2. پودر لباسشویی دستی ۱۰ کیلوگرم قصر
  3. پودر لباسشویی دستی ۲۰ کیلوگرم قصر

پودر لباسشویی دستی فله

بازارهای فروش پودر لباسشویی قصر

  1. کل شهر ها و استان های ایران
  2. کشورهای همجوار مثل  همسایه هایی مثل عراق ، افغانستان، پاکستان، ترکمنستان، آذربایجان و …

در خصوص بازارهای فروش و عرضه این پودر میتوان به جرات و قطعی گفت که در اکثر شهر های ایران این پودر بفروش می رسد و مورد مصرف است و در مورد سایر کشورها نیز با توجه به سابقه مصرف مردم کشورهای همجوار از این پودر و داشتن رضایت درخواست خرید و اخذ نمایندگی فروش و انحصاری توسط سایر کشورها وجود دارد.

سفارش پودر لباسشویی قصر

در روزهایی که بیشتر خدمات و کارها در بستر فضای مجازی و بصورت برخط صورت می گیرد و بیشتر تجار نیز با این موضوع بروز شدن هماهنگ شده اند ما بستر سفارش انلاین و اینترنتی را برای شما فراهم نموده ایم که میتوانید با مشاوران همیشه پاسخگوی ما در ارتباط باشید.

 

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید